Pastiçeri Bleta Premium

Një 33-vjeçar është ndaluar nga policia e Vlorës, pasi është denoncuar nga një vajzë për përndjekje.

Policia bën me dije se i riu përndiqte një vajzë 21-vjeçare, madje kishte hapur llogari në rrjetet sociale, me të dhënat e saj.

Reklama

“Specialistët për Hetimin e Krimeve Kibernetike të DVP Vlorë ndaluan shtetasin 33 vjeç, banues në Orikum, pasi ka bërë kallëzim një 21-vjeçare, se ky shtetas e ka përndjekur dhe ka hapur llogari në rrjetet sociale, me të dhënat e saj”, njofton policia.

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *